Bony upominkowe

Bony upominkowe
Bony upominkowe Łódź

Bony upominkowe

Bon upominkowy, voucher czy karta podarunkowa to zyskujący coraz większą popularność pomysł na prezent. Jest on idealny niemalże na każdą okazję i w każdym wieku. Polacy coraz częściej decydują się na zakup bonu, ze względu na ogromny konsumpcjonizm i wręcz przytłaczającą ilość możliwości. W związku z czym nie tylko ciężko nam podjąć decyzję, ale również niezwykle trudno trafić w gust osoby obdarowanej i nie powielić rzeczy, które już dana osoba posiada. Co ważne voucher do spa to idealny pomysł na prezent zarówno dla kogoś bardzo bliskiego, jak i osoby, z którą nie łączy nas szczególna więź. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy martwić się, że nasz prezent będzie nie trafiony, zyskamy sporo czasu, którego nie poświęcimy na zastanawianie się nad prezentem, przeglądanie ofert sklepów i przede wszystkim: wydamy pieniądze na coś naprawdę praktycznego.

W obecnych czasach bony podarunkowe do sklepów stacjonarnych, internetowych czy domów handlowych są już bardzo popularne. Jednak warto zauważyć, że zakup bonu upominkowego do Spa Bylinowa sprawi, że nasz prezent będzie bardziej luksusowy, pozwoli obdarowanej osobie się odprężyć i zadbać o ciało i duszę. Podaruj w prezencie relaks. Wybierając voucher do naszego spa, możesz zdecydować się na konkretny zabieg: pielęgnacyjny ciała, twarzy, dłoni lub stóp, na masaż, na kąpiel w wannie z hydromasażem i wiele więcej. Istnieje także możliwość zakupu bonu upominkowego na konkretną kwotę, co decyzję o wyborze zabiegu pozostawia w rękach osoby obdarowanej. Bon upominkowy dostaniesz w formie eleganckiego zaproszenia, który zachwyci najbardziej wymagające osoby, jest on ważny 3 miesiące od momentu zakupy, zatem obdarowana osoba na spokojnie może wybrać dogodny dla siebie termin. Z pewnością bon podarunkowy do spa to także idealny pomysł na prezent bez okazji. Jeżeli widzisz, że ktoś z Twoich bliskich potrzebuje odpoczynku, odrobiny luksusu lub chcesz dać komuś do zrozumienia, że wiele dla Ciebie znaczy, podaruj mu/jej voucher do Spa Bylinowa. Gwarantujemy, że obdarowana osoba będzie zachwycona, a spędzony u nas czas pozostanie w jej pamięci na zawsze.

Często klienci martwią się jednak, że osoba obdarowana, może nie chce wiedzieć, jaką kwotę przeznaczyliśmy na jej prezent. Bywa i tak, że my sami wolimy nie chwalić się ceną podarunku. W takiej sytuacji należy pamiętać, że kwota, jaką postanowimy wydać na prezent, jest kwestią mocno indywidualną i nie należy przejmować się reakcją osoby obdarowanej, a jedynie zaufać, że osoba, której chcemy podarować bon, doceni nasze starania i nie będzie się w nich doszukiwać głębszych intencji.

Najnowsze promocje

Dzień Kobiet

DO WIOSNY JESZCZE CHWILA🌿🌞…
W TYM PRZEDWIOSENNYM CZASIE CZEKA NAS KOBIECE ŚWIĘTO – 8 MARCA 🌷

Pudrowa stylizacja brwi

Nowość w Spa Bylinowa !!!
Henna pudrowa (brow henna) regeneruje i nawilża brwi do samej cebulki, zawiera kompleks witamin, proteiny i antyutleniacze, które wzmacniają włoski, pobudzają wzrost oraz przywracają naturalny bujny kształt i kondycję brwi. W skład zabiegu wchodzi: koloryzacja, geometria oraz architektura brwi.

Strefa udanej imprezy

Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp… Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Bony upominkowe Łódź

Vouchery
Vouchery dla firm

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back