Pakiety zabiegowe

Pakiety zabiegowe

/oNasze Spa oferuje państwu propozycje spędzenia czasu z bliską osoba w wyjątkowym otoczeniu z dala od zgiełku miasta. Pakiety dla dwojga to idealny pomysł na prezent, który może być ofiarowany z każdej okazji i będzie niezapomnianym doświadczeniem.

OFERUJEMY do państwa dyspozycji :

Strefę relaksu z leżakami, gdzie po zabiegach będą mogli Państwo się zrelaksować. Zimą rozpalony kominek ociepli w chłodny wieczór a latem zapraszamy do ogrodu pełnego zieleni z fontanną.

  • sauna fińska, IR (sauna na podczerwień)
  • wanna z hydromasażem (kąpiel z aromatycznymi olejkami)
  • gabinety dla dwojga z podwójnymi łóżkami na zabiegi i masaże dla dwojga
  • muzyka na życzenie (nagłośnienie w gabinetach i strefie relaksu)
  • kawa, herbata oraz słodki poczęstunek

Zapraszamy do korzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty pakietowej dla dwojga :

 

*Pakiet “Silver”

Masaż relaksacyjny całego ciała ok 60 min wykonany na oleju kokosowym poprzedzony peelingiem całego ciała na bazie masła shea i naturalnych olejów. Po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu na lampkę szampana.

Cena pakietu za dwie osoby – 380zł.

*Pakiet “Gold”

Pobyt zaczynamy w saunie fińskiej lub IR do wyboru ok 30min. Następnie zapraszamy na 1,5 godzinny masaż relaksacyjny całego ciała z terapią gorącymi kamieniami wykonany na nierafinowanym oleju kokosowym. Po masażach można dalej kontynuować odpoczynek w naszej strefie relaksu z lampką szampana.

Cena pakietu za dwie osoby – 520zł.

*Pakiet “Diamond”

Zabieg pielęgnacyjny twarzy jest dobrany indywidualnie i dostosowany do potrzeb Twojej skóry. Masaż relaksacyjny całego ciała ok 60min wykonujemy na ekskluzywnych kosmetykach które zawierają odżywcze masło i oleje naturalne aby Twoja skóra pozostała nawilżona i odżywiona podczas masażu. Po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu na lampkę szampana.

Cena pakietu za dwie osoby – 640zł.

 

Zapraszamy do korzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty pakietowej DAY SPA: 

 

PAKIET “BRYLANTOWY”

Twój pobyt w naszym Spa rozpoczniemy 30 min wygładzającym peelingiem z drobinkami złota, który doskonale odżywi skórę ciała i pozostawi ją aksamitną. Następnie odbędzie się 90 min masaż całego ciała wykonany na naturalnym oleju Rich Gold ze złotymi rozświetlającymi cząsteczkami mineralnymi. Olej odżywi i zregeneruje skórę, a dzięki złotym drobinkom doda skórze słonecznych refleksów. Po chwilach pełnych relaksu wykonamy zabieg twarzy CORRECTIV SKEYNDOR, który stanowi alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej, wygładza wszelkie oznaki zmęczenia i starzenia skóry twarzy. Dzień pełen odprężenia dopełni wygładzający zabieg dłoni, który składa się z peelingu wygładzającego oraz z odżywczej i nawilżającej maseczki głęboko regenerującej skórę oraz paznokcie. Po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu, gdzie przy lampce szampana i poczęstunku dopełni się czas pełen relaksu.

czas trwania: ok.5-6 godz.   cena pakietu za jedną osobę : 629 zł/os.

 

PAKIET “SZMARAGDOWY”

Twój pobyt w naszym Spa rozpoczniemy od sesji w saunie z aromaterapią jako wstęp do rozgrzewającego 90 min- RYTUAŁU HOT ORANGE. Zaczniemy od pobudzającego peelingu całego ciała o zapachu słodkiej pomarańczy i chili. Następnie odbędzie się godzinny masaż relaksacyjny z dodatkiem gorących kamieni. Masaż zostanie wykonany na ciepłym maśle shea. Rytuał dopełni 30 min masaż twarzy wykonany na naturalnym oleju ze słodkich migdałów. Po relaksacyjnych chwilach, zadbamy o pielęgnacje Twoich dłoni i stóp wykonując- Manicure odżywczy oraz pedicure klasyczny. Aby dopełnić Czas pełen relaksu zapraszamy do strefy relaksu na rozgrzewająca herbatę z pomarańczami i goździkami.

czas trwania: ok.4-5 godz.   cena pakietu za jedną osobę : 499zł/os.

 

PAKIET “RUBINOWY”

Twój pobyt w naszym Spa rozpoczniemy od aromatycznej kąpieli w olejku z czarnej orchidei w wannie z hydromasażem, będzie to wstęp do dwugodzinnego- RYTUAŁ BLACK ORCHID, który rozpocznie się wygładzającym peelingiem solnym z drobinkami pestek winogron i masłem shea. Następnie odbędzie się godzinny masaż relaksacyjny połączony z masażem stóp. Masaż będzie wykonany na odżywczym maśle shea o otulającym i słodkim zapachu czarnej orchidei. Pielęgnację ciała dopełni pielęgnacyjny zabieg twarzy AQUATERM SKEYNDOR, który ukoi i nawilży skórę twarzy. Po chwilach pełnych relaksu zapraszamy do strefy relaksu na lamkę czerwonego wina.

czas trwania: ok. 4-5 godz.     cena pakietu za jedną osobę : 579zł/os.

 

Serdecznie pozdrawiamy
Spa Bylinowa

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back