Day Spa

Day Spa

 oNasze Spa oferuje Państwu propozycje spędzenia czasu w wyjątkowym otoczeniu z dala od zgiełku miasta. Day spa to idealny pomysł na prezent, który może być podarowany z każdej okazji i będzie niezapomnianym doświadczeniem.

W naszym Spa mamy do dyspozycji :

-sauna fińska, IR (sauna na podczerwień)
-wanna z hydromasażem (kąpiel z aromatycznymi olejkami)
-cztery gabinety, w tym dwa gabinety z podwójnymi łóżkami na zabiegi i masaże dla dwojga
-muzyka na życzenie (nagłośnienie w gabinetach i strefie relaksu)
-kawa, herbata oraz słodki poczęstunek.

Po wykonanych zabiegach zapraszamy do strefy relaksu z leżakami, gdzie będą mogli Państwo dalej się relaksować. Zimą rozpalony kominek ociepli w chłodny wieczór a latem zapraszamy do ogrodu pełnego zieleni z fontanną.

Zapraszamy do korzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty pakietowej DAY SPA:

 

PAKIET „BRYLANTOWY”

Twój pobyt w naszym Spa rozpoczniemy 30 min wygładzającym peelingiem z drobinkami złota, który doskonale odżywi skórę ciała i pozostawi ją aksamitną. Następnie odbędzie się 90 min masaż całego ciała wykonany na naturalnym oleju Rich Gold ze złotymi rozświetlającymi cząsteczkami mineralnymi. Olej odżywi i zregeneruje skórę, a dzięki złotym drobinkom doda skórze słonecznych refleksów. Po chwilach pełnych relaksu wykonamy zabieg twarzy CORRECTIV SKEYNDOR, który stanowi alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej, wygładza wszelkie oznaki zmęczenia i starzenia skóry twarzy. Dzień pełen odprężenia dopełni wygładzający zabieg dłoni, który składa się z peelingu wygładzającego oraz z odżywczej i nawilżającej maseczki głęboko regenerującej skórę oraz paznokcie. Po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu, gdzie przy lampce szampana i poczęstunku dopełni się czas pełen relaksu.

Czas trwania zabiegów: ok. 4 godz.

Cena pakietu za jedną osobę : 699 zł/os.

PAKIET „SZMARAGDOWY”

Twój pobyt w naszym Spa rozpoczniemy od sesji w saunie z aromaterapią jako wstęp do rytuał ciała.  Zaczniemy od pobudzającego peelingu całego ciała, następnie odbędzie się godzinny masaż relaksacyjny z dodatkiem gorących kamieni. Masaż zostanie wykonany na ciepłym maśle shea o zapachu drzewa cytrynowego. Rytuał dopełni 30 min masaż twarzy wykonany na naturalnym oleju ze słodkich migdałów. Po relaksacyjnych chwilach, zadbamy o pielęgnacje skóry Twojej twarzy wykonując pielęgnacyjny zabieg z indywidualnie dobraną ampułką oraz maską. Aby dopełnić Czas pełen relaksu zapraszamy do strefy relaksu na rozgrzewająca herbatę z pomarańczami i goździkami.

Czas trwania zabiegów: ok. 4-4,5h godz.

Cena pakietu za jedną osobę : 569zł/os.

PAKIET „RUBINOWY”

Twój pobyt w naszym Spa rozpoczniemy od wygładzającego peelingu solnego, który będzie wstępem dla godzinnego masaż relaksacyjnego. Masaż będzie wykonany na odżywczym maśle shea o otulającym i słodkim zapachu czarnej orchidei. Pielęgnację ciała dopełni pielęgnacyjny zabieg twarzy AQUATERM SKEYNDOR, który ukoi i nawilży skórę twarzy. Po chwilach pełnych relaksu zapraszamy do strefy relaksu na lampkę szampana.

Czas trwania zabiegów: ok. 3 godz.

Cena pakietu za jedną osobę : 519zł/os.

 

Serdecznie pozdrawiamy
Spa Bylinowa

Facebook

x