Day Spa

Day Spa

Nasze Spa oferuje Państwu propozycje spędzenia czasu w wyjątkowym otoczeniu z dala od zgiełku miasta.

Day spa to idealny pomysł na prezent, który może być podarowany z każdej okazji i będzie niezapomnianym doświadczeniem.

W naszym Spa mamy do dyspozycji :

-sauna fińska, IR (sauna na podczerwień)*
-wanna z hydromasażem (kąpiel z aromatycznymi olejkami)*
-cztery gabinety, w tym dwa gabinety z podwójnymi łóżkami na zabiegi i masaże dla dwojga
-muzyka na życzenie (nagłośnienie w gabinetach i strefie relaksu)
-kawa, herbata oraz słodki poczęstunek.

*Opcje dodatkowo płatne.

Po wykonanych zabiegach zapraszamy do strefy relaksu z leżakami, gdzie będą mogli Państwo dalej się relaksować. Zimą rozpalony kominek ociepli w chłodny wieczór a latem zapraszamy do ogrodu pełnego zieleni z fontanną.

Zapraszamy do korzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty pakietowej DAY SPA:

 

PAKIET „BRYLANTOWY”

Twój pobyt w naszym Spa rozpoczniemy 30 min wygładzającym peelingiem z drobinkami złota, który doskonale odżywi skórę ciała i pozostawi ją aksamitną. Następnie odbędzie się 90 min masaż całego ciała wykonany na naturalnym oleju Rich Gold ze złotymi rozświetlającymi cząsteczkami mineralnymi. Olej odżywi i zregeneruje skórę, a dzięki złotym drobinkom doda skórze słonecznych refleksów. Po chwilach pełnych relaksu wykonamy jeden z naszych zabiegów twarzy, który dobierzemy odpowiednio do potrzeb Twojej cery. Dzień pełen odprężenia dopełni wygładzający zabieg dłoni, który składa się z peelingu wygładzającego oraz z odżywczej i nawilżającej maseczki głęboko regenerującej skórę oraz paznokcie. Po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu, gdzie przy lampce szampana i poczęstunku dopełni się czas pełen relaksu.

Czas trwania zabiegów: ok. 3,5 godz.

Cena pakietu za jedną osobę : 729 zł/os.

PAKIET „SZMARAGDOWY”

Twój pobyt w naszym Spa rozpoczniemy od sesji w saunie z aromaterapią jako wstęp do rytuał ciała.  Zaczniemy od pobudzającego peelingu całego ciała, następnie odbędzie się godzinny masaż relaksacyjny z dodatkiem gorących kamieni. Masaż zostanie wykonany na ciepłym maśle shea o zapachu drzewa cytrynowego. Po relaksacyjnych chwilach, zadbamy o pielęgnacje skóry Twojej twarzy wykonując pielęgnacyjny zabieg z masażem twarzy. Do potrzeb Twojej cery zostanie indywidualnie dobrana ampułka i maska. Aby dopełnić Czas pełen relaksu zapraszamy do strefy relaksu na rozgrzewająca herbatę z pomarańczami i goździkami.

Czas trwania zabiegów: ok. 3,5 godz.

Cena pakietu za jedną osobę : 639zł/os.

PAKIET „RUBINOWY”

Twój pobyt w naszym Spa rozpoczniemy od wygładzającego peelingu solnego, który będzie wstępem dla godzinnego masaż relaksacyjnego. Masaż będzie wykonany na odżywczym maśle shea o otulającym i słodkim zapachu czarnej orchidei. Pielęgnację ciała dopełni pielęgnacyjny zabieg twarzy z indywidualnie dobraną ampułką oraz maską. Na koniec zapraszamy na lampkę szampana.

Czas trwania zabiegów: ok. 2,5 godz.

Cena pakietu za jedną osobę : 549zł/os.

PAKIET „SZAFIR”

Day Spa dla dwojga jest naszą propozycją dla zakochanych, przyjaciół, mamy i córki, dla kogo chcecie -na spędzenie czasu we dwoje i wspólnym relaksie.

Wasz wspólny pobyt rozpoczniecie od półgodzinnej sesji w saunie IR (sauna na podczerwień), która osiąga maksymalną wysokość 60 stopni i ma bardzo korzystny wpływa na organizm. Po odbytej sesji w saunie przejdziecie do pomieszczenia dla dwojga gdzie rozpoczniecie zabiegi ciała. Pierwszym etapem zabiegu będzie dwudziestominutowy peeling cukrowy ciała, który złuszcza naskórek, regeneruje skórę, a dzięki swojemu bogatemu składowi skóra już na tym etapie zostanie nawilżona i odżywiona.

Po wykonanym peelingu odbędą się godzinne masaże relaksacyjne całego ciała, które zostaną wykonane na odżywczym maśle shea o przepięknym i delikatnym zapachu mleczno jaśminowym. Kolejnym etapem Day Spa będą pielęgnacyjne zabiegi twarzy, które zostaną dobrane odpowiednio do potrzeb waszych cer. Podczas procedury wykonywania zabiegu twarzy zostanie wykonany dwudziestominutowy masaż twarzy, który idealnie dopełni wasz relaks. Po wykonanym zabiegu ciała przejdziecie na naszą strefę relaksu gdzie dalej możecie rozkoszować się nic nie robieniem w towarzystwie lampki szampana i słodkiego poczęstunku.

Czas trwania: ok. 3h10min

Cena pakietu za dwie osoby:  1389zł

 

Serdecznie pozdrawiamy
Spa Bylinowa

Facebook

x