Oferta Specjalna

Oferta Specjalna

Nasze Spa oferuje Państwu propozycje spędzenia czasu w wyjątkowym otoczeniu z dala od zgiełku miasta. Day spa to idealny pomysł na prezent, który może być podarowany z każdej okazji i będzie niezapomnianym doświadczeniem.

W naszym Spa mamy do dyspozycji *:

  • sauna fińska, IR (sauna na podczerwień)
  • wanna z hydromasażem (kąpiel z aromatycznymi olejkami)
  • cztery gabinety, w tym dwa gabinety dla dwojga z podwójnymi łóżkami na zabiegi i masaże dla dwojga
  • muzyka na życzenie (nagłośnienie w gabinetach i strefie relaksu)
  • kawa, herbata oraz słodki poczęstunek

*Opcje dodatowo płatne.

Po wykonanych zabiegach zapraszamy do strefy relaksu z leżakami, gdzie będą mogli Państwo dalej się relaksować. Zimą rozpalony kominek ociepli w chłodny wieczór a latem zapraszamy do ogrodu pełnego zieleni z fontanną.

 

Zapraszamy do naszej oferty specjalnej:

 

 

 

PAKIET ZDROWY KRĘGOSŁUP

Pakiet został stworzony z myślą o osobach, które spędzają dużo godzin przy komputerze, w samochodzie, mających prace, która wymaga od nich dużo wysiłku, jak również dla osób, które poprzez stres gromadzą napięcie w mięśniach. Pakiet składa się z serii 6 zabiegów 40 min masażu terapeutycznego pleców połączonego z terapią gorącymi kamieniami i jednego masażu twarzy. Wykonanie serii pozwoli Ci pozbyć się napięć i bólu pleców na długi okres a efekty odczujesz już po pierwszym zabiegu. 
Pakiet zawiera:
6 masaży terapeutycznych 40min
7 masaż gratis
cena pakietu 960zł

 

PAKIET masaży ujędrniających

Pakiet stworzony z myślą o osobach pracujących nad swoją sylwetką, które chciałby wspomóc kształtowanie swojego ciała poprzez masaże ujędrniające z dodatkiem bańki chińskiej na poszczególne partie ciała. Należy pamiętać, że masaże są dodatkiem w całym procesie odchudzania gdzie główną rolę powinna grać odpowiednia dieta i ćwiczenia. Natomiast dzięki połączeniu ze sobą wszystkich czynników i regularnym korzystaniu z masaży widoczne są piękne rezultaty.
Pakiet zawiera:
6 masaży ujędrniających 45min
7 masaż gratis
cena pakietu 930zł

 

 

 

Spa Bylinowa

Facebook

x