Oferta Specjalna

Oferta Specjalna

Nasze Spa oferuje Państwu propozycje spędzenia czasu w wyjątkowym otoczeniu z dala od zgiełku miasta. Day spa to idealny pomysł na prezent, który może być podarowany z każdej okazji i będzie niezapomnianym doświadczeniem.

W naszym Spa mamy do dyspozycji :

  • sauna fińska, IR (sauna na podczerwień)
  • wanna z hydromasażem (kąpiel z aromatycznymi olejkami)
  • cztery gabinety, w tym dwa gabinety dla dwojga z podwójnymi łóżkami na zabiegi i masaże dla dwojga
  • muzyka na życzenie (nagłośnienie w gabinetach i strefie relaksu)
  • kawa, herbata oraz słodki poczęstunek

Po wykonanych zabiegach zapraszamy do strefy relaksu z leżakami, gdzie będą mogli Państwo dalej się relaksować. Zimą rozpalony kominek ociepli w chłodny wieczór a latem zapraszamy do ogrodu pełnego zieleni z fontanną.

 

Zapraszamy do naszej oferty specjalnej:

 

 

MĘSKI LUKSUS 

Przygotowaniem do masażu będzie 30 min sesja w saunie suchej/IR, która rozluźni i przygotuje Twoje ciało do godzinnego masażu klasycznego, dzięki któremu pozbędziesz się napięć mięśni. Kolejnym etapem będzie zabieg pielęgnacyjny skomponowany specjalnie dla mężczyzn na bazie koktajlu witaminowego. Efektem będzie odżywiona i wygładzona skóra twarzy. Następnie zapraszamy do strefy relaksu na zimową herbatę z pomarańczą.
Czas trwania 2,5 godz.  cena 409zł

 

MĘSKA PIELĘGNACJA

Pobyt rozpoczynamy od wykonania pielęgnacyjnego pedicure, dzięki któremu Twoje stopy będą miękkie i gładkie. Kolejnym etapem będzie peeling ciała i 60min masaż klasyczny całego ciała, dzięki któremu zrelaksujesz się i pozbędziesz się napięć mięśni. Twój pobyt dopełni czas przed kominkiem w strefie relaksu przy zimowej herbacie.
Czas trwania 2,5 godz. cena 299zł

 

PAKIET ZDROWY KRĘGOSŁUP

Pakiet został stworzony z myślą o osobach, które spędzają dużo godzin przy komputerze, w samochodzie, mających prace, która wymaga od nich dużo wysiłku, jak również dla osób, które poprzez stres gromadzą napięcie w mięśniach. Pakiet składa się z serii 6 zabiegów 40 min masażu terapeutycznego pleców połączonego z terapią gorącymi kamieniami i jednego masażu twarzy. Wykonanie serii pozwoli Ci pozbyć się napięć i bólu pleców na długi okres a efekty odczujesz już po pierwszym zabiegu. Dopełnieniem  Twojego relaksu będzie 30min masaż twarzy. Po zabiegu zapraszamy do strefy relaksu na zimowa herbatę.
Pakiet zawiera:
6 masaży terapeutycznych 40min
7 masaż gratis
cena pakietu 780zł

 

PAKIET ZDROWE STOPY

Pakiet składa się z jednego zabiegu pedicure plus 4 zabiegi 30min refleksologii stóp. Dzięki zabiegowi pedicure Twoje stopy będą zadbane, gładkie i nawilżone. Zabieg refleksologii polega na odpowiednim uciskaniu i stymulowaniu receptorów, które odpowiadają poszczególnym narządom i układom ciała. Pomaga to w zlikwidowaniu wielu problemów zdrowotnych a także poprawia krążenie w stopach. Po zabiegu zapraszamy do strefy relaksu na zimową herbatę.
Pakiet zawiera:
4 zabiegi refleksologia 30min
1 zabieg pedicure
cena pakietu 439zł

 

 

 

Serdecznie zapraszamy😍

Spa Bylinowa

Facebook

x