Dla dwojga

Dla dwojga

Nasze Spa oferuje państwu propozycje spędzenia czasu z bliską osoba w wyjątkowym otoczeniu z dala od zgiełku miasta. Pakiety dla dwojga to idealny pomysł na prezent, który może być podarowany z każdej okazji i będzie niezapomnianym doświadczeniem.

W naszym Spa mamy do dyspozycji:*

  • sauna fińska, IR (sauna na podczerwień)
  • wanna z hydromasażem (kąpiel z aromatycznymi olejkami)
  • gabinety dla dwojga z podwójnymi łóżkami na zabiegi i masaże dla dwojga
  • muzyka na życzenie (nagłośnienie w gabinetach i strefie relaksu)
  • kawa, herbata oraz słodki poczęstunek

Po wykonanych zabiegach zapraszamy do strefy relaksu z leżakami, gdzie będą mogli Państwo  dalej się relaksować. Zimą rozpalony kominek ociepli w chłodny wieczór a latem zapraszamy do ogrodu pełnego zieleni z fontanną.

*opcje dodatkowo płatne

Zapraszamy do korzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty pakietowej dla dwojga :

*pakiet silver

Masaż relaksacyjny całego ciała ok 60 min wykonany na oleju kokosowym poprzedzony peelingiem całego ciała na bazie masła shea i naturalnych olejów. Po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu na lampkę szampana.

Cena: 540zł, Czas trwania: ok. 90min

*Pakiet Gold

Pobyt zaczynamy w saunie fińskiej lub IR do wyboru ok 30min. Następnie zapraszamy na 1,5 godzinny masaż relaksacyjny całego ciała połączony z terapią gorącymi kamieniami wykonany na nierafinowanym oleju kokosowym. Po masażach zapraszamy na odpoczynek w naszej strefie relaksu z lampką szampana.

 Cena: 640zł, Czas trwania: ok. 120min

*Pakiet Diamond

Zabieg pielęgnacyjny twarzy jest dobrany indywidualnie i dostosowany do potrzeb Twojej skóry. Masaż relaksacyjny całego ciała ok 60min wykonujemy na ekskluzywnych kosmetykach które zawierają odżywcze masło i oleje naturalne, aby Twoja skóra pozostała nawilżona i odżywiona podczas masażu. Po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu na lampkę szampana.

Cena: 840zł, Czas trwania: ok. 120min

*PAKIET SZAFIR

Day Spa dla dwojga jest naszą propozycją dla zakochanych, przyjaciół, mamy i córki, dla kogo chcecie -na spędzenie czasu we dwoje i wspólnym relaksie.

Wasz wspólny pobyt rozpoczniecie od półgodzinnej sesji w saunie IR (sauna na podczerwień), która osiąga maksymalną wysokość 60 stopni i ma bardzo korzystny wpływa na organizm. Po odbytej sesji w saunie przejdziecie do pomieszczenia dla dwojga gdzie rozpoczniecie zabiegi ciała. Pierwszym etapem zabiegu będzie dwudziestominutowy peeling cukrowy ciała, który złuszcza naskórek, regeneruje skórę, a dzięki swojemu bogatemu składowi skóra już na tym etapie zostanie nawilżona i odżywiona.

Po wykonanym peelingu odbędą się godzinne masaże relaksacyjne całego ciała, które zostaną wykonane na odżywczym maśle shea o przepięknym i delikatnym zapachu mleczno jaśminowym. Kolejnym etapem Day Spa będą pielęgnacyjne zabiegi twarzy, które zostaną dobrane odpowiednio do potrzeb waszych cer. Podczas procedury wykonywania zabiegu twarzy zostanie wykonany dwudziestominutowy masaż twarzy, który idealnie dopełni wasz relaks. Po wykonanym zabiegu ciała przejdziecie na naszą strefę relaksu gdzie dalej możecie rozkoszować się nic nie robieniem w towarzystwie lampki szampana i słodkiego poczęstunku.

Cena 1389zł, Czas trwania: ok. 3h10min

Serdecznie zapraszamy

Facebook

x