Dla dwojga

Dla dwojga

Nasze Spa oferuje państwu propozycje spędzenia czasu z bliską osoba w wyjątkowym otoczeniu z dala od zgiełku miasta. Pakiety dla dwojga to idealny pomysł na prezent, który może być podarowany z każdej okazji i będzie niezapomnianym doświadczeniem.

W naszym Spa mamy do dyspozycji:

  • sauna fińska, IR (sauna na podczerwień)
  • wanna z hydromasażem (kąpiel z aromatycznymi olejkami)
  • gabinety dla dwojga z podwójnymi łóżkami na zabiegi i masaże dla dwojga
  • muzyka na życzenie (nagłośnienie w gabinetach i strefie relaksu)
  • kawa, herbata oraz słodki poczęstunek

Po wykonanych zabiegach zapraszamy do strefy relaksu z leżakami, gdzie będą mogli Państwo  dalej się relaksować. Zimą rozpalony kominek ociepli w chłodny wieczór a latem zapraszamy do ogrodu pełnego zieleni z fontanną.

Zapraszamy do korzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty pakietowej dla dwojga :

*Pakiet „Silver”

Masaż relaksacyjny całego ciała ok 60 min wykonany na oleju kokosowym poprzedzony peelingiem całego ciała na bazie masła shea i naturalnych olejów. Po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu na lampkę szampana.

Cena: 480zł, Czas trwania: ok. 90min.

*Pakiet „Gold”

Pobyt zaczynamy w saunie fińskiej lub IR do wyboru ok 30min. Następnie zapraszamy na 1,5 godzinny masaż relaksacyjny całego ciała połączony z terapią gorącymi kamieniami wykonany na nierafinowanym oleju kokosowym. Po masażach zapraszamy na odpoczynek w naszej strefie relaksu z lampką szampana.

Cena: 620zł, Czas trwania: ok. 120min.

*Pakiet „Diamond”

Zabieg pielęgnacyjny twarzy jest dobrany indywidualnie i dostosowany do potrzeb Twojej skóry. Masaż relaksacyjny całego ciała ok 60min wykonujemy na ekskluzywnych kosmetykach które zawierają odżywcze masło i oleje naturalne, aby Twoja skóra pozostała nawilżona i odżywiona podczas masażu. Po zabiegach zapraszamy do strefy relaksu na lampkę szampana.

Cena: 780zł, Czas trwania: ok.120min.

Serdecznie zapraszamy

Facebook

x