Eventy w Spa Łódź

Pakiety dla dwojga
Eventy w Spa Łódź

Eventy w Spa

Życie jest bogate w wydarzenia, które każdy z nas chciałby zapamiętać na zawsze. Wszystko, co w życiu dobre warto celebrować najlepiej, jak potrafimy, aby móc już zawsze wspominać ten wyjątkowy czas z uśmiechem na ustach. Eventy w Spa, to świetny sposób na podkreślenie w życiu ważnego wydarzenia, pięknej chwili czy dużej zmiany. Spa Bylinowa jest przygotowana na niezapomniane spotkania i przyjęcia z każdej okazji. Zależnie od rodzaju zaplanowanego eventu przygotujemy wybrane pakiety zabiegów, poczęstunek oraz indywidualnie wycenimy usługę. Event w Spa to wspaniały pomysł na wieczór panieński i kawalerski, pozwoli się zrelaksować przed tak ważnym dniem, jakim jest ślub i zadbać o swoje ciało. Zapraszamy także w ramach imprezy urodzinowej, świątecznej, aby uczcić awans lub spotkanie z osobą, której dawno nie widzieliśmy. Event w Spa będzie także doskonałym sposobem na okazanie wdzięczności przyjaciołom i współpracownikom.

Seanse w Spa są tak dobre dla naszego samopoczucia, ponieważ pozwalają się odprężyć, ale także zadbać o zdrowie i wygląd. Wychodząc ze spa, czujemy się błogo zrelaksowani, pachnący i zadbani, dlatego wybór zabiegów w Spa przed ważnym wydarzeniem w naszym życiu doda nam pewności siebie i sprawi, że poczujemy się wspaniale. Także zaproszenie przyjaciół na wspólny pobyt w Spa z pewnością sprawi, że więź między Wami będzie jeszcze silniejsza, a czas spędzony na masażach i zabiegach pielęgnacyjnych na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Spa Bylinowa specjalizuje się we wspaniałych imprezach do 15 osób, ponieważ taka ilość pozwala na doskonałą obsługę i oferowanie najlepszych zabiegów. Do dyspozycji gości są dwa pakiety imprezowe. Pierwszy z nich to pakiet FRIENDS, z którego może korzystać od 5 do 15 osób. Podczas imprezy nasi goście mogą korzystać z sauny IR oraz sauny fińskiej, wanny z hydromasażem, pięciu gabinetów masażu (w tym również gabinety dwuosobowe z podwójnym łóżkiem), pobyt umili muzyka, słodki poczęstunek, nielimitowana kawa i herbata oraz catering. Drugi pakiet – PARTY – obejmuje peeling całego ciała, masaż relaksacyjny oraz terapię gorącymi kamieniami. Zabiegi są wykonywane przy użyciu naturalnych kosmetyków, które pozostawią skórę nawilżoną i pachnącą. Ponadto nasze Spa przygotuje zgodnie z życzeniem gości: lampkę szampana lub wina, deskę serów, paterę owoców lub bagietki z pastami. Oczywiście goście mogą się zdecydować na któryś z powyższych pakietów lub skomponować własny, indywidualny zestaw zabiegów.

Najnowsze promocje

Dzień Kobiet

DO WIOSNY JESZCZE CHWILA🌿🌞…
W TYM PRZEDWIOSENNYM CZASIE CZEKA NAS KOBIECE ŚWIĘTO – 8 MARCA 🌷

Pudrowa stylizacja brwi

Nowość w Spa Bylinowa !!!
Henna pudrowa (brow henna) regeneruje i nawilża brwi do samej cebulki, zawiera kompleks witamin, proteiny i antyutleniacze, które wzmacniają włoski, pobudzają wzrost oraz przywracają naturalny bujny kształt i kondycję brwi. W skład zabiegu wchodzi: koloryzacja, geometria oraz architektura brwi.

Strefa udanej imprezy

Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp… Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Kontakt

Adres:

Spa Bylinowa
Bylinowa 20a
91-156 Łódź

Godziny pracy:

pn, cz, pt: 12:00 – 20:00
wt, śr: 13:00 – 20:00
sobota: 10:00 – 16:00
niedziela: nieczynne

Kontakt:

+48 42 611 00 97
+48 502 352 684

Adres:

Spa Bylinowa
Bylinowa 20a
91-156 Łódź

Godziny pracy:

pn, cz, pt: 12:00 – 20:00
wt, śr: 13:00 – 20:00
sobota: 10:00 – 16:00
niedziela: nieczynne

Kontakt:

+48 42 611 00 97
+48 502 352 684

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back