Henna pudrowa Łódź

Henna pudrowa
Henna pudrowa Łódź

Henna pudrowa w Spa Bylinowa

Brwi to element twarzy, pełniący wyjątkowo ważną funkcję, z której niejednokrotnie nie zdajemy sobie nawet sprawy. Zadaniem brwi jest ochrona oka przed czynnikami zewnętrznymi. Pełnią również ważną funkcję w komunikacji niewerbalnej. Za pomocą ruchu brwi możemy wyrażać emocje, a ich brak sprawi, że będziemy wyglądać nieatrakcyjnie. Dobrze dobrany kształt i kolor brwi mogą bardzo korzystnie wpłynąć na wygląd twarzy, zmienić jej kształt i podkreślić oczy. Ze względu na ich istotę, większość kobiet decyduje się na wykonanie henny i regulację brwi w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Warto jednak pamiętać, że tradycyjna henna osłabia mieszki włosowe, przez co brwi mogą się znacząco przerzedzić. Na ratunek przychodzi henna pudrowa, która działa delikatniej, ładnie koloryzuje, ale jednocześnie pielęgnuje brwi. Dlatego warto zdecydować się na koloryzację brwi właśnie za pomocą henny pudrowej.

Henna pudrowa to produkt pochodzenia roślinnego, jest zatem całkowicie naturalna i stosowana do barwienia włosów i ciała już przez naszych przodków. Od henny tradycyjnej wyróżnią ją całkowity brak chemii oraz zawartość minerałów i witamin, które dodatkowo wzmacniają brwi. Co dla wielu osób wyjątkowo ważne, henna pudrowa jest bardzo trwała, trwalsza od tradycyjnej henny. Barwa uzyskana za pomocą henny pudrowej utrzymuje się nawet do 14 dni na skórze oraz nawet 6 tygodni na włosach.

Prawidłowe wykonanie regulacji oraz henny brwi wymaga od kosmetyczki odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, to istotne, aby dla klientki wybrać korzystny kształt brwi i nałożyć hennę w taki sposób, aby zabarwiła brew równomiernie i trwale. W Spa Bylinowa pracują profesjonalistki, które hennę pudrową kładą na co dzień, dzięki czemu nasze klientki mogą mieć pewność, że wyjdą piękniejsze. Przed nałożeniem henny należy dokładnie przyjrzeć się twarzy klientki i ocenić, jaki kształt brwi będzie dla niej najodpowiedniejszy. Kolejnym krokiem jest oczyszczenie twarzy i lekkie nawilżenie (skóra nie może być zbyt tłusta ani zbyt sucha, ponieważ henna nie przyjmie się właściwie). Istotne jest, aby kosmetyczka użyła odpowiednich kosmetyków: dedykowanego szamponu do brwi oraz primera. Kolejnym etapem, jest wyznaczenie właściwych łuków brwiowych. Kosmetyczki Spa Bylinowa dzięki odpowiedniemu przygotowaniu merytorycznemu i niezbędnym narzędziom wyznaczają idealnie pasujący do rysów twarzy łuki, jednocześnie konsultując je ze swoją klientką. Dzięki rozmowie kosmetyczka wie, jakiego efektu oczekuje klientka. Następnie wybrany kształt zostaje obrysowany specjalną pastą zabezpieczającą, po czym nałożona zostaje henna pudrowa, w proporcjach, pozwalających uzyskać pożądany kolor. Hennę zmywamy removerem po kilkunastu minutach i wykonujemy depilację wybraną metodą, po czym klientka może cieszyć się pięknymi brwiami przez kilka następnych tygodni.

Najnowsze promocje

Dzień Kobiet

DO WIOSNY JESZCZE CHWILA🌿🌞…
W TYM PRZEDWIOSENNYM CZASIE CZEKA NAS KOBIECE ŚWIĘTO – 8 MARCA 🌷

Pudrowa stylizacja brwi

Nowość w Spa Bylinowa !!!
Henna pudrowa (brow henna) regeneruje i nawilża brwi do samej cebulki, zawiera kompleks witamin, proteiny i antyutleniacze, które wzmacniają włoski, pobudzają wzrost oraz przywracają naturalny bujny kształt i kondycję brwi. W skład zabiegu wchodzi: koloryzacja, geometria oraz architektura brwi.

Strefa udanej imprezy

Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp… Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back