Wieczory panieńskie w Spa Łódź

Wieczory panieńskie w Spa
Wieczory panieńskie w Spa Łódź

Wieczory panieńskie w Spa Bylinowa

Wieczór Panieński jest dla każdej kobiety, która przed nim stoi czymś wyjątkowo emocjonującym. Symbolizuje nadchodzące zmiany, koniec pewnego ważnego etapu i początek zupełnie nowej przygody. Dla organizatora, stworzenie wspaniałej atmosfery i niezapomnianych wrażeń jest nie lada wyzwaniem. Pop kultura narzuca nam jeden schemat wieczoru panieńskiego: szalona impreza na mieście. Coraz więcej osób jednak odchodzi od takiego klasycznego planu, nie każdy lubi mocno zakrapiane imprezy do świtu. W związku, z czym Spa Bylinowa postanowiło wyjść naprzeciw imprezowym wieczorom panieńskim i zaproponować zmysłowy, spokojny i pełen relaksu wieczór w gronie bliskich kobiet, podczas którego przyszła żona i jej przyjaciółki mogą również zadbać o wygląd przed tym ważnym wydarzeniem. Ponadto, wieczór Panieński w SPA nie wyklucza późniejszego wyjścia na imprezę, może być traktowany jako jego element.

Zaskocz swoje przyjaciółki i zorganizuj nieprzeciętny wieczór panieński w Spa Bylinowa w Łodzi. Spa Bylinowa to miejsce oddalone od zgiełku miasta, otoczone zachwycającą przyrodą w akompaniamencie śpiewu ptaków. Latem, przyszłe panny młode mogą relaksować się w naszym bujnym ogrodzie z fontanną, natomiast w chłodniejsze dni oferujemy komfortowe leżaki przy rozpalonym kominku. Oczywiście ogród i sala kominkowa to rozwiązanie jedynie na przerwy pomiędzy cudownymi zabiegami, wykonanymi przez najlepszych w swojej dziedzinie. Spa Bylinowa zaprasza kobiety na relaksujące masaże twarzy, pleców oraz całego ciała, pielęgnacyjne zabiegi na twarz, peelingi, kąpiel w wannie z hydromasażem, seans w saunie IR lub fińskiej oraz manicure, pedicure czy wykonanie henny pudrowej, depilacji i wiele więcej.

Po tak zorganizowanym wieczorze panna młoda będzie zrelaksowana i zapomni o stresie związanym z przygotowaniami. Z pewnością masaże i zabiegi Spa Bylinowa pomogą jej się uspokoić i pozytywnie nastawić na nadchodzące wydarzenie. Ponadto, zadbamy, aby pani młoda wyszła z naszego spa z odświeżoną i nawilżoną twarzą, zadbanym ciałem oraz pięknym manicurem i pedicurem, co z pewnością doda jej pewności siebie, gdy przyjdzie stanąć na ślubnym kobiercu. Oczywiście dla wszystkich uczestniczek imprezy przygotujemy wyjątkowy poczęstunek: deskę serów, świeże owoce, bagietki oraz napoje (również te wyskokowe: lampka wina lub szampana dla uczczenia okazji).

Najnowsze promocje

Dzień Kobiet

DO WIOSNY JESZCZE CHWILA🌿🌞…
W TYM PRZEDWIOSENNYM CZASIE CZEKA NAS KOBIECE ŚWIĘTO – 8 MARCA 🌷

Pudrowa stylizacja brwi

Nowość w Spa Bylinowa !!!
Henna pudrowa (brow henna) regeneruje i nawilża brwi do samej cebulki, zawiera kompleks witamin, proteiny i antyutleniacze, które wzmacniają włoski, pobudzają wzrost oraz przywracają naturalny bujny kształt i kondycję brwi. W skład zabiegu wchodzi: koloryzacja, geometria oraz architektura brwi.

Strefa udanej imprezy

Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp… Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back