Odnowa biologiczna Łódź

Odnowa biologiczna
Odnowa biologiczna Łódź

Odnowa biologiczna w Spa Bylinowa

Odnowa biologiczna to działanie, którego celem jest przyspieszenie regeneracji i odpoczynku nie tylko ciała, ale również odpoczynku psychicznego. Dawniej odnowie biologicznej poddawani byli głównie sportowcy, których organizmy wycieńczone codziennym wysiłkiem fizycznym potrzebowały szybkiej regeneracji. Obecnie, wzrost popularności sportowego trybu życia oraz bardzo często wysoki poziom stresu w pracy sprawiły, że odnowie biologicznej poddaje się coraz więcej osób. Warto tutaj podkreślić, że odnowa biologiczna to nie jest leczenie, jak często mylnie zostaje określona, odnowa biologiczna ma właściwości tylko regeneracyjne. Może odbywać się za pomocą różnych zabiegów, których celem jest przyspieszenie naturalnych procesów fizjologicznych i regeneracyjnych.

Odnowa biologiczna ma trzy główne cele: po pierwsze regeneracja ciała, po drugie zapobieganie większym kontuzjom wynikającym z mikro urazów, a po trzecie uodpornienie organizmu na negatywne działanie zewnętrznych czynników fizycznych i psychologicznych. Choć odnowa biologiczna nie wpływa bezpośrednio na poprawę zdrowia, to jest to jej celem pośrednim. Dzięki odnowie biologicznej pomożemy naszemu organizmowi radzić sobie w trudnych warunkach oraz szybciej się regenerować.

Spa Bylinowa, dzięki szerokiej ofercie masaży oraz zabiegów regeneracyjnych, a także korzystaniu z bogatych składem kosmetyków oferuje odnowę biologiczną, dzięki której nasi goście czują poprawę już po pierwszej wizycie w naszym Spa. Wśród masaży w ramach odnowy biologicznej polecamy masaże relaksacyjne całego ciała, masaż terapeutyczny pleców gorącymi kamieniami, masaż bańkami chińskimi czy refleksologia stóp. Doskonale sprawdzą się także zabiegi złuszczające martwe warstwy naskórka, zabiegi pielęgnacyjne twarzy oraz wizyta w saunie IR lub fińskiej. Po wizycie w Spa Bylinowa klienci czują lekkość wywołaną masażami, które mają na celu rozluźnienie spiętych mięśni. W zależności od rodzaju wybranego masażu, mięśnie rozluźnia się poprzez rozcieranie, rozciąganie, wałkowanie, poklepywanie ich. Na regenerację doskonale wpływa także lepsze krążenie, które także gwarantują nam masaże, ale w większym stopniu wizyta w saunie, zakończona prysznicem w mroźnej wodzie. Odżywcze i relaksujące zabiegi na twarz i ciało w Spa Bylinowa pozwolą nie tylko poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną, ale także wpłyną na wygląd, co przełoży się na naszą pewność siebie i samopoczucie.

Najnowsze promocje

Rytuał Ciała-MAGIC ENERGY

Nasz Magiczny Rytuał to terapia energetyzująca, która przywróci Ci siły witalne. To kompleksowa pielęgnacja dla Twojego ciała, którą poczujesz dzięki cudownym aromatom zielonej herbaty, trawy cytrynowej, bergamotki, kolendry oraz nuty piżma i bursztynu.

Dzień Matki

Przed nami ważna data 26 MAJA -DZIEŃ MATKI❤️
Dlatego przygotowaliśmy dla Was idealną propozycje na prezent -Zaproszenie do Spa Bylinowa 💌

Pudrowa stylizacja brwi

Nowość w Spa Bylinowa !!!
Henna pudrowa (brow henna) regeneruje i nawilża brwi do samej cebulki, zawiera kompleks witamin, proteiny i antyutleniacze, które wzmacniają włoski, pobudzają wzrost oraz przywracają naturalny bujny kształt i kondycję brwi. W skład zabiegu wchodzi: koloryzacja, geometria oraz architektura brwi.

Strefa udanej imprezy

Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp… Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back