Imprezy w Spa Łódź

Imprezy w Spa
Imprezy w Spa Łódź

Imprezy w Spa Bylinowa

SPA wielu z nas kojarzy się z relaksem, odpoczynkiem oraz zabiegami na twarz i całe ciało, które pozwalają się odprężyć oraz poprawić wygląd skóry. Oczywiście wynika to z dobroczynnych właściwości oferowanych przez gabinety Spa masaży relaksujących oraz innych zabiegów odprężających jak kąpiel w jacuzzi, peeling, czy seans w saunie. Zabiegi te cieszą się rosnącą popularnością dzięki swojej skuteczności, co potwierdzi zapewne każdy, kto miał okazję spróbować.

Z czego wynika tak duże zainteresowanie zabiegami odprężającymi? Zapewne z towarzyszącego nam wysokiego poziomu stresu, który jest wywołany ogromem narzucanych na nas obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz rosnąca świadomość problemów społecznych, które nie pozwalają nam o sobie zapomnieć. Mimo swojej popularności SPA rzadko kojarzy nam się z imprezą i spotkaniem towarzyskim, mylnie jest kojarzone z czymś bardzo osobistym i intymnym. Spa Bylinowa oferuje organizację wspaniałych imprez, które zapadną w pamięć uczestników na bardzo długo.

Specjalna, imprezowa oferta Spa Bylinowa jest skierowana do zorganizowanych grup przyjaciół, znajomych, a także współpracowników. Jeżeli planujesz zorganizować, wieczór panieński, urodziny, spotkanie świąteczne, ważną rocznicę lub spotkać się bez okazji w cudownych okolicznościach, zgłoś się do nas, a pomożemy wszystko przygotować. Impreza w SPA to wspaniały sposób na uczczenie ważnego wydarzenia poprzez odprężenie, wyciszenie i spędzenie czasu z ważnymi dla nas ludźmi. Organizacja imprez w SPA to także doskonały sposób, aby powiedzieć „dziękuję”.

W Spa Bylinowa przygotowaliśmy dwa wyjątkowe pakiety dla maksymalnie 15 osób. Pierwszy z nich to pakiet FRIENDS, który obejmuje masaż całego ciała oraz poczęstunek, do wyboru gości: deska serów, owoce, bagietki z pastami oraz lampka szampana/wina. Drugi to pakiet PARTY, wybierając go, nasi goście mogą skorzystać z peelingu całego ciała, relaksującego masażu oraz poczęstunku w formie takiej samej, jak przy wyborze pakietu FRIENDS. Oczywiście podczas imprezy w Spa Bylinowa nasi goście mogą także korzystać z pozostałych udogodnień gabinetu: strefy chill (zimą przy kominku, latem w ogrodzie przy fontannie), sauny fińskiej oraz IR, z kąpieli w wannie z hydromasażem. Całości dopełnia relaksująca muzyka. Ponadto, z myślą o najbardziej wymagających klientach możemy przygotować indywidualną ofertę z wybranymi wspólnie zabiegami i atrakcjami.

Imprezy w SPA to z pewnością nietuzinkowe rozwiązanie, aby uczcić ważne wydarzenie. Każda wizyta w Spa to duża dawka upragnionego ukojenia, jeżeli dodatkowo połączą je Państwo ze spędzaniem czasu z bliskimi i klimatyczną atmosferą, to z pewnością będzie to coś, co wszyscy chętnie powtórzą.

Najnowsze promocje

Dzień Kobiet

DO WIOSNY JESZCZE CHWILA🌿🌞…
W TYM PRZEDWIOSENNYM CZASIE CZEKA NAS KOBIECE ŚWIĘTO – 8 MARCA 🌷

Pudrowa stylizacja brwi

Nowość w Spa Bylinowa !!!
Henna pudrowa (brow henna) regeneruje i nawilża brwi do samej cebulki, zawiera kompleks witamin, proteiny i antyutleniacze, które wzmacniają włoski, pobudzają wzrost oraz przywracają naturalny bujny kształt i kondycję brwi. W skład zabiegu wchodzi: koloryzacja, geometria oraz architektura brwi.

Strefa udanej imprezy

Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp… Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back