Wellness

Wellness
Wellness Łódź

Wellness w Spa Bylinowa

Wellness jako pojęcie określa zdrowotną równowagę umysłu, ciała i duszy, która przekłada się na szeroko rozumiany komfort życia. Wellness możemy uzyskać poprzez zapewnienie sobie dostatniego (traktowane w sposób indywidualny) zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa finansowego, rozwoju osobistego oraz przez unikanie niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wellness rozumiane jest również jako równowaga zdrowotna, dzięki której nie dopuszczamy, aby nasz organizm odczuwał przemęczenie czy stany depresyjne, a także nie chorował. W ostatnich latach, wraz ze znacznym wzrostem poziomu życia od czasów drugiej wojny światowej, określenie wellness jest bardzo często wykorzystywane przez kluby fitness, SPA i gabinety kosmetyczne. Sugerują one, że zdrowy tryb życia, czyli aktywność fizyczna, pielęgnacja oraz zdrowe odżywianie pomogą nam osiągnąć oczekiwany dobrostan i dłużej cieszyć się młodością.

Obecnie, mimo wysokiego poziomu życia trudno o zdrowy tryb życia ze względu na zanieczyszczone powietrze, mocno przetworzoną żywność, a nawet zanieczyszczoną wodę. Dodatkowo stan zdrowia pogarsza nasz tryb życia, bardzo często siedzący i stresujący, bez regularnych pór snu i jedzenia. Coraz częściej zatem ludzie sięgają po pomoc specjalistów żywieniowych oraz trenerów personalnych, dzięki którym udaje im się odzyskać równowagę zdrowotną. W walce o swój komfort niezwykle istotne jest także pozbycie się stresu i odpoczynek, dzięki którym nasz organizm regeneruje się i ma siłę, aby walczyć z negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Bardzo często możemy spotkać się z określeniem wellness jako wyznaczonej strefy relaksu w hotelu SPA. Hotele SPA ze strefą wellness oferują swoim klientom najczęściej możliwość skorzystania z basenu, jacuzzi i sauny oraz szeregu zabiegów, takich jak: masaże, peeling, kąpiel w wannie z hydromasażem i wielu innych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych ciała. Jednym z takich miejsc jest SPA Bylinowa w Łodzi, gdzie mogą Państwo zadbać o swój dobrostan fizyczny i psychiczny pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dzięki regularnym wizytom i doborze odpowiednich zabiegów mogą Państwo znacznie przyspieszyć walkę z wieloma dolegliwościami, między innymi: przewlekłym stresem, problemami z ciśnieniem, bólem stawów i kręgosłupa czy otyłością.

Najnowsze promocje

Rytuał Ciała-MAGIC ENERGY

Nasz Magiczny Rytuał to terapia energetyzująca, która przywróci Ci siły witalne. To kompleksowa pielęgnacja dla Twojego ciała, którą poczujesz dzięki cudownym aromatom zielonej herbaty, trawy cytrynowej, bergamotki, kolendry oraz nuty piżma i bursztynu.

Dzień Matki

Przed nami ważna data 26 MAJA -DZIEŃ MATKI❤️
Dlatego przygotowaliśmy dla Was idealną propozycje na prezent -Zaproszenie do Spa Bylinowa 💌

Pudrowa stylizacja brwi

Nowość w Spa Bylinowa !!!
Henna pudrowa (brow henna) regeneruje i nawilża brwi do samej cebulki, zawiera kompleks witamin, proteiny i antyutleniacze, które wzmacniają włoski, pobudzają wzrost oraz przywracają naturalny bujny kształt i kondycję brwi. W skład zabiegu wchodzi: koloryzacja, geometria oraz architektura brwi.

Strefa udanej imprezy

Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp… Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back