Wellness

Wellness
Wellness Łódź

Wellness w Spa Bylinowa

Wellness jako pojęcie określa zdrowotną równowagę umysłu, ciała i duszy, która przekłada się na szeroko rozumiany komfort życia. Wellness możemy uzyskać poprzez zapewnienie sobie dostatniego (traktowane w sposób indywidualny) zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa finansowego, rozwoju osobistego oraz przez unikanie niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wellness rozumiane jest również jako równowaga zdrowotna, dzięki której nie dopuszczamy, aby nasz organizm odczuwał przemęczenie czy stany depresyjne, a także nie chorował. W ostatnich latach, wraz ze znacznym wzrostem poziomu życia od czasów drugiej wojny światowej, określenie wellness jest bardzo często wykorzystywane przez kluby fitness, SPA i gabinety kosmetyczne. Sugerują one, że zdrowy tryb życia, czyli aktywność fizyczna, pielęgnacja oraz zdrowe odżywianie pomogą nam osiągnąć oczekiwany dobrostan i dłużej cieszyć się młodością.

Obecnie, mimo wysokiego poziomu życia trudno o zdrowy tryb życia ze względu na zanieczyszczone powietrze, mocno przetworzoną żywność, a nawet zanieczyszczoną wodę. Dodatkowo stan zdrowia pogarsza nasz tryb życia, bardzo często siedzący i stresujący, bez regularnych pór snu i jedzenia. Coraz częściej zatem ludzie sięgają po pomoc specjalistów żywieniowych oraz trenerów personalnych, dzięki którym udaje im się odzyskać równowagę zdrowotną. W walce o swój komfort niezwykle istotne jest także pozbycie się stresu i odpoczynek, dzięki którym nasz organizm regeneruje się i ma siłę, aby walczyć z negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Bardzo często możemy spotkać się z określeniem wellness jako wyznaczonej strefy relaksu w hotelu SPA. Hotele SPA ze strefą wellness oferują swoim klientom najczęściej możliwość skorzystania z basenu, jacuzzi i sauny oraz szeregu zabiegów, takich jak: masaże, peeling, kąpiel w wannie z hydromasażem i wielu innych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych ciała. Jednym z takich miejsc jest SPA Bylinowa w Łodzi, gdzie mogą Państwo zadbać o swój dobrostan fizyczny i psychiczny pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dzięki regularnym wizytom i doborze odpowiednich zabiegów mogą Państwo znacznie przyspieszyć walkę z wieloma dolegliwościami, między innymi: przewlekłym stresem, problemami z ciśnieniem, bólem stawów i kręgosłupa czy otyłością.

Najnowsze promocje

Dzień Kobiet

DO WIOSNY JESZCZE CHWILA🌿🌞…
W TYM PRZEDWIOSENNYM CZASIE CZEKA NAS KOBIECE ŚWIĘTO – 8 MARCA 🌷

Pudrowa stylizacja brwi

Nowość w Spa Bylinowa !!!
Henna pudrowa (brow henna) regeneruje i nawilża brwi do samej cebulki, zawiera kompleks witamin, proteiny i antyutleniacze, które wzmacniają włoski, pobudzają wzrost oraz przywracają naturalny bujny kształt i kondycję brwi. W skład zabiegu wchodzi: koloryzacja, geometria oraz architektura brwi.

Strefa udanej imprezy

Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp… Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back