Masaż gorącymi kamieniami

(2 opinie klienta)

Masaż gorącymi kamieniami to świetna propozycja dla osób, które poszukują masażu oddziałującego na każdą sferę. Ten rodzaj zabiegu pozwoli Ci się w pełni rozluźnić za sprawą przyjemnych ciepłych kamieni. Dzięki znajdującym się w naszym organizmie czakrom, kamienie po odpowiednim ułożeniu na punktach energetycznych przesuwa się wzdłuż meridianów. Taki zabieg pozwala usprawnić przepływ energii. Co wpływa niezwykle pozytywnie na poprawę samopoczucia. A jednocześnie zmniejsza napięcie mięśniowe, jak i nerwowe. Jeśli chcesz poczuć się niezwykle komfortowo, sprawdź naszą propozycję, a jesteśmy pewni, że wrócisz do nas po więcej.

Cena:

230,00 

2 komentarzy(e) dla Masaż gorącymi kamieniami

  1. Joanna Mielczarek (zweryfikowany)

    Obsługa na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i umiejętności, które pozwoliły mi w pełni się rozluźnić. Zapewne skorzystam nie raz z masażu gorącymi kamieniami.

  2. Monika Łuczak (zweryfikowany)

    Zastanawiałam się nad masażem gorącymi kamieniami dość długo. Szukałam rozwiązania, które zadziała nie tylko na moje ciało, układ nerwowy, ale również na energię skumulowaną w moim ciele. I to z całą pewnością był strzał w dziesiątkę.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Facebook

x