Masaże klasyczne Łódź

Masaże klasyczne Łódź

Masaże klasyczne

Masaż jest stosowany przez ludzkość już od kilku tysięcy lat, początkowo jako instynktowna metoda leczenia wielu dolegliwości, następnie jako sposób na odprężenie i rozluźnienie mięśni. Właśnie jako forma odprężenia jest w dzisiejszych czasach stosowany w wielu salonach masaży, natomiast leczeniem poprzez masaż zajmują się już dyplomowani fizjoterapeuci. Masaż klasyczny, choć jest fundamentem wielu innych rodzajów masaży, sam stosowany w swojej najprostszej formie ma ogromne grono zwolenników. Masaż klasyczny pleców lub całego ciała jest obecnie bardzo popularny, o czym świadczy fakt, że w niemalże każdym mieście możemy znaleźć gabinet oferujący taką usługę.

Swoją popularność masaż klasyczny zawdzięcza w dużym stopniu wielu wskazaniom przy jednocześnie niewielu przeciwwskazaniom i przyjemności wynikającej z poddania się masażowi. Osoba chcąca udać się na masaż nie musi być specjalnie przygotowana, warto jedynie pamiętać, aby nie jeść ciężkostrawnych posiłków i wziąć prysznic przed zabiegiem. Wykonanie masażu/serii masaży jest wskazane dla osób, które mają za sobą skręcenia/złamania (jednak dopiero po okresie leczenia), cierpią na zapalenie mięśni i stawów, na choroby zwyrodnieniowe lub reumatyczne. Klasyczny masaż jest również niezastąpiony przy bólach kręgosłupa, bólach mięśniowych oraz przy walce z wadami postawy. Co bardzo ciekawe, masaż klasyczny sprawdza się także jako sposób leczenia chorób przemiany materii czy nadwagi. Niestety, jak w przypadku większości zabiegów, dla masażu klasycznego istnieją także pewne przeciwwskazania. Po pierwsze jest wykluczony przy stanach zapalnych skóry, masażowi nie mogą również poddać się osoby mające problemy z układem krwionośnym, chorujące na miażdżycę, zapalenie żył, żylaki. Masaż wyklucza również stan zapalny i gorączka, kamica nerkowa i wrzody żołądka.

Podczas masażu klasycznego ciała, masażysta stosuje kilka technik: głaskanie, rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie, wibrację, poklepywanie, wałkowanie i roztrząsanie. Bywa, że do masażu wykorzystywane są także akcesoria, np. gorące kamienie lub świece, mają one przede wszystkim działanie odprężające. Jednak klasyczny masaż odbywa się głównie przy użyciu rąk i środków poślizgowych. W Spa Bylinowa mamy dla Państwa szeroką ofertę masaży, które wykonują dyplomowani masażyści ze świetnymi kwalifikacjami. Masaże wykonywane w naszym Spa trwają od 30 do 90 min. Wspaniałą propozycją jest również skorzystanie z masażu dla dwojga, co oprócz relaksu gwarantuje Państwu także świetnie spędzony czas w towarzystwie bliskiej osoby.

Najnowsze promocje

Rytuał Ciała-MAGIC ENERGY

Nasz Magiczny Rytuał to terapia energetyzująca, która przywróci Ci siły witalne. To kompleksowa pielęgnacja dla Twojego ciała, którą poczujesz dzięki cudownym aromatom zielonej herbaty, trawy cytrynowej, bergamotki, kolendry oraz nuty piżma i bursztynu.

Dzień Matki

Przed nami ważna data 26 MAJA -DZIEŃ MATKI❤️
Dlatego przygotowaliśmy dla Was idealną propozycje na prezent -Zaproszenie do Spa Bylinowa 💌

Pudrowa stylizacja brwi

Nowość w Spa Bylinowa !!!
Henna pudrowa (brow henna) regeneruje i nawilża brwi do samej cebulki, zawiera kompleks witamin, proteiny i antyutleniacze, które wzmacniają włoski, pobudzają wzrost oraz przywracają naturalny bujny kształt i kondycję brwi. W skład zabiegu wchodzi: koloryzacja, geometria oraz architektura brwi.

Strefa udanej imprezy

Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp… Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back