Masaże klasyczne Łódź

Masaże klasyczne Łódź

Masaże klasyczne

Masaż jest stosowany przez ludzkość już od kilku tysięcy lat, początkowo jako instynktowna metoda leczenia wielu dolegliwości, następnie jako sposób na odprężenie i rozluźnienie mięśni. Właśnie jako forma odprężenia jest w dzisiejszych czasach stosowany w wielu salonach masaży, natomiast leczeniem poprzez masaż zajmują się już dyplomowani fizjoterapeuci. Masaż klasyczny, choć jest fundamentem wielu innych rodzajów masaży, sam stosowany w swojej najprostszej formie ma ogromne grono zwolenników. Masaż klasyczny pleców lub całego ciała jest obecnie bardzo popularny, o czym świadczy fakt, że w niemalże każdym mieście możemy znaleźć gabinet oferujący taką usługę.

Swoją popularność masaż klasyczny zawdzięcza w dużym stopniu wielu wskazaniom przy jednocześnie niewielu przeciwwskazaniom i przyjemności wynikającej z poddania się masażowi. Osoba chcąca udać się na masaż nie musi być specjalnie przygotowana, warto jedynie pamiętać, aby nie jeść ciężkostrawnych posiłków i wziąć prysznic przed zabiegiem. Wykonanie masażu/serii masaży jest wskazane dla osób, które mają za sobą skręcenia/złamania (jednak dopiero po okresie leczenia), cierpią na zapalenie mięśni i stawów, na choroby zwyrodnieniowe lub reumatyczne. Klasyczny masaż jest również niezastąpiony przy bólach kręgosłupa, bólach mięśniowych oraz przy walce z wadami postawy. Co bardzo ciekawe, masaż klasyczny sprawdza się także jako sposób leczenia chorób przemiany materii czy nadwagi. Niestety, jak w przypadku większości zabiegów, dla masażu klasycznego istnieją także pewne przeciwwskazania. Po pierwsze jest wykluczony przy stanach zapalnych skóry, masażowi nie mogą również poddać się osoby mające problemy z układem krwionośnym, chorujące na miażdżycę, zapalenie żył, żylaki. Masaż wyklucza również stan zapalny i gorączka, kamica nerkowa i wrzody żołądka.

Podczas masażu klasycznego ciała, masażysta stosuje kilka technik: głaskanie, rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie, wibrację, poklepywanie, wałkowanie i roztrząsanie. Bywa, że do masażu wykorzystywane są także akcesoria, np. gorące kamienie lub świece, mają one przede wszystkim działanie odprężające. Jednak klasyczny masaż odbywa się głównie przy użyciu rąk i środków poślizgowych. W Spa Bylinowa mamy dla Państwa szeroką ofertę masaży, które wykonują dyplomowani masażyści ze świetnymi kwalifikacjami. Masaże wykonywane w naszym Spa trwają od 30 do 90 min. Wspaniałą propozycją jest również skorzystanie z masażu dla dwojga, co oprócz relaksu gwarantuje Państwu także świetnie spędzony czas w towarzystwie bliskiej osoby.

Najnowsze promocje

Dzień Kobiet

DO WIOSNY JESZCZE CHWILA🌿🌞…
W TYM PRZEDWIOSENNYM CZASIE CZEKA NAS KOBIECE ŚWIĘTO – 8 MARCA 🌷

Pudrowa stylizacja brwi

Nowość w Spa Bylinowa !!!
Henna pudrowa (brow henna) regeneruje i nawilża brwi do samej cebulki, zawiera kompleks witamin, proteiny i antyutleniacze, które wzmacniają włoski, pobudzają wzrost oraz przywracają naturalny bujny kształt i kondycję brwi. W skład zabiegu wchodzi: koloryzacja, geometria oraz architektura brwi.

Strefa udanej imprezy

Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp… Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back