Masaże terapeutyczne

Masaże terapeutyczne
Masaże terapeutyczne Łódź
Masaż to popularna metoda relaksacyjna, ale przede wszystkim znany od stuleci (a nawet tysiącleci) masaż stosowany jest w formie leczniczej. Masażem nazywamy pocieranie, ugniatanie, uderzanie skóry oraz inne metody oddziaływania mechanicznego na skórę, którego celem jest wpływ na tkanki i narządy wewnętrzne człowieka. Masaż terapeutyczny, odpowiednio dobrany przez specjalistę działa dobroczynnie na układ nerwowy, mięśnie, ścięgna, na układ kostno-stawowy, oddechowy, a nawet układ krążenia czy wewnątrzwydzielniczy. W związku z powyższym nie trudno się domyślić, iż niemalże każdy z nas mógłby odnieść pozytywne skutki wynikające z masażu terapeutycznego ciała. Masażyści stosują kilka metod terapeutycznego masowania, niektóre z nich wymagają specjalnych narzędzi jak: gorące kamienie, świece, pędy bambusa, choć typowo terapeutyczny masaż jest wykonywany zazwyczaj wyłącznie przy użyciu rąk fizjoterapeuty.

Wybór odpowiedniego rodzaju masażu dla osoby masowanej jest niezwykle istotny i zależy od kilku czynników: po pierwsze, bardzo ważny jest rodzaj dolegliwości, który chcemy masażem zwalczyć. Ponadto istotny jest stan zdrowia (poza opisaną dolegliwością), masa ciała i wiek. Masaż to jednak na tyle specyficzny sposób leczenia ciała, że fizjoterapeuta dopiero w trakcie jego trwania dobiera odpowiednią siłę i czas trwania. Zdarza się również, że w trakcie masażu postanawia zmienić metodę, aby osiągnąć zamierzony wcześniej cel.

W ofercie Spa Bylinowa znajdą Państwo doskonałe masaże terapeutyczne wykonane przez najlepszych specjalistów z branży. Naszą kadrę wyróżnia wieloletnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu wiemy, jak działać skutecznie. Przed masażem nasz fizjoterapeuta przeprowadzi wywiad, dzięki któremu rozpozna potrzeby klienta i dobierze odpowiednią technikę. Ponadto, każdy klient przed masażem jest informowany o tym, jak będzie przebiegał zabieg, dzięki czemu może się odpowiednio do niego przygotować. Zanim jednak Państwo zdecydują się na zabieg, warto pamiętać, że podobnie jak w przypadku innych zabiegów, również dla masażu istnieją pewne przeciwwskazania. Masażowi nie powinny poddawać się osoby z problemami skóry, z ranami otwartymi, w okresie krótko po złamaniach i skręceniach, osoby z żylakami oraz chorujące na owrzodzenie lub zapalenie żył, choroby zakaźne, miażdżycę, zapalenie opon mózgowych czy osoby z gorączką. Istnieją również inne, rzadsze dolegliwości, które należy wykluczyć podczas konsultacji z masażystą.

Najnowsze promocje

Rytuał Ciała-MAGIC ENERGY

Nasz Magiczny Rytuał to terapia energetyzująca, która przywróci Ci siły witalne. To kompleksowa pielęgnacja dla Twojego ciała, którą poczujesz dzięki cudownym aromatom zielonej herbaty, trawy cytrynowej, bergamotki, kolendry oraz nuty piżma i bursztynu.

Dzień Matki

Przed nami ważna data 26 MAJA -DZIEŃ MATKI❤️
Dlatego przygotowaliśmy dla Was idealną propozycje na prezent -Zaproszenie do Spa Bylinowa 💌

Pudrowa stylizacja brwi

Nowość w Spa Bylinowa !!!
Henna pudrowa (brow henna) regeneruje i nawilża brwi do samej cebulki, zawiera kompleks witamin, proteiny i antyutleniacze, które wzmacniają włoski, pobudzają wzrost oraz przywracają naturalny bujny kształt i kondycję brwi. W skład zabiegu wchodzi: koloryzacja, geometria oraz architektura brwi.

Strefa udanej imprezy

Drodzy Państwo Spa Bylinowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych. Niepowtarzalny pomysł na spotkanie świąteczne, urodzinowe, wieczór panieński itp… Specjalizujemy się w imprezach do 15 osób.

Masaże terapeutyczne Łódź

Sprawdź ofertę

Facebook

x

Oddzwonimy/Call back